A vizsgaidőszak alatt a legtöbb időt ___________ töltök.

Siker az Országos Ifjúsági Médiafesztiválon

2018-05-27

A Diák- és Ifjúsági Újságírók Országos Egyesülete (DUE) 25. alkalommal rendezte meg május 11-én, a TESLA Rendezvényközpontban az Országos Ifjúsági Sajtófesztiválját. Több kategóriában is osztottak díjakat. 2018. évi Tehetségkutató Diákmédia Pályázatán AZ ÉV VIDEÓÚJSÁGÍRÓJA kategória felsőoktatási szekciójában Szemán Nikoletta és Szopkó Dóra munkája a második helyezést érte el.

A hallgatók közel 2 éve erősítik a Debreceni Egyetem Hallgatói-és Doktorandusz Képviselet Sajtóirodájának videós csapatát, hétről-hétre készítenek videókat az egyetemi hallgatói rendezvényekről. A DEHÖK Gólyatábor első turnusának összefoglalójával, a DE jó, hogy itt voltál! videóval pályáztak.

Nézd meg, hogy melyik videóval sikerült elérni a rangos helyezést!

DEHDK Sajtóiroda

Fotó: DEHDK Sajtóiroda/DUE facebook oldala