Te ott leszel a Gólyatáborban?

Fesztivál a rakparton

2017-05-11

A Debreceni Egyetem hallgatói remek időben, kiváló szurkolótáborral érkeztek az eseményre. A sárkányhajó versenyt megelőzően még egy rövid edzésre is volt lehetősége alakulatunknak a Kopaszi gátnál.

"A csapat nehezen jött össze, de hamar összeszokott. Hátrányunk nyilván, hogy nekünk nem áll módunkban annyit edzeni, mint a budapesti egyetemeknek."- mondta Deák Milán, a Dunai Regatta debreceni Student Brand Managere.

A csapat hősiesen küzdött, de sajnos az előfutamban kiestek, viszont a vegyesben induló strandröplabdásaink az elődöntőig jutottak, végül a 4. helyen végeztek.

"Mi mindent megtettünk a sikerért, büszke vagyok a szurkolócsapatra! Jövőre még jobbak leszünk!"
- fogalmazott Bihari Máté, a Debreceni Egyetem vezérszurkolója.
Fotó: Kuti Gergő

A szervezők gondoskodtak arról, hogy a sportversenyeket követően megtöltsék kulturális és szórakoztató programokkal is a rakpartot. Igazi fesztiválhangulatot teremtve, két színpadon fellépett - többek között - ByeAlex, a Mary Popkids, az Anna and the Barbies és a Hősök is.

DEHDK Sajtóiroda - KECS.